Kontakt

MK-SYSTEM Sp. z o.o.
Plac Czerwca 1976 roku Nr 7
02-495 Warszawa

+48 22 478 28 78

biuro@mk-system.pl

Serwisy Internetowe

Tworzymy serwisy internetowe z pełną świadomością tego, że są one bardzo często najważniejszym medium wymiany informacji z Państwa klientami. Łącząc rozwiązania z zakresu prezentacji treści i usług oferujemy Państwu rozwiązania na najwyższym poziomie, które cechuje efektywność, stabilność i bezpieczeństwo. Co przy jednoczesnym zapewnieniu ciągłości pracy w systemie 24/7/365, daje gwarancję zadowolenia potencjalnych odbiorców prezentacji.

Rozwijany przez nas system zarządzania treścią pozwala Państwa na pełne zarządzanie serwisem, nie wymagając od Państwa znajomości żadnego z języków programowania. Wykorzystywany przy tym podział na warstwowość aplikacji gwarantuje Państwu, że bez względu na to, na której z platform będą wykorzystywać Państwo nasz system CMS, jego funkcjonalność nie ulegnie zmianie.

Rozumiejąc indywidualne potrzeby, do systemu CMS można dołączyć dodatkowe moduły (wtyczki), wzbogacające Państwa serwis. Wtyczkami mogą być: forum, chat, ankieta, wyszukiwarka, formularz rekrutacji i wiele innych.

Dodatkowo nasz system CMS może współpracować z aplikacjami zewnętrznymi, np. wysyłając cyklicznie informacje o przyjętych reklamacjach. W tym zakresie w zależności od Państwo potrzeb i możliwości technicznych możemy zapewnić Państwo wsparcie naszych serwerów.